En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.


SORULARIN MI VAR?

SORULARIN MI VAR?

Çağrı Merkezi : (216) 500 44 44


TÜRKİYE'NİN EN DONANIMLI SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK ALANINDA TEMATİK ÜNİVERSİTE


Acıbadem Üniversitesi, 2007 yılında Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan sağlık bilimleri alanında tematik bir üniversitedir. Sağlık hizmetlerinde 20 yılı aşkın bilgi ve deneyim ile oluşan Acıbadem birikimini yükseköğretime taşıyan üniversite; güçlü akademik kadrosu, gelişmiş teknolojik altyapısı ile alanında donanımlı ve sürekli gelişime açık sağlık profesyonelleri yetiştirmeyi hedefler.Öğrenci odaklı, araştırmayı teşvik eden, dinamik ve çağdaş eğitim programları ile sağlığın her alanına bilgili, araştırmacı, sorgulayan profesyonelleri yetiştirmek Acıbadem Üniversitesi'nin başlıca hedefidir.

 • SANAL HASTANE
 • SANAL HASTANE

  Klinik Simülasyon ve İleri Düzey Endoskopi-Robotik Cerrahi Eğitim Merkezi – CASE​

  DETAYLI BİLGİ
 • GÜÇLÜ AKADEMİK KADRO
 • GÜÇLÜ AKADEMİK KADRO

  Güçlü ve Deneyimli Akademik Kadro

  DETAYLI BİLGİ
 • ULUSLARARASI OLANAKLAR
 • ULUSLARARASI OLANAKLAR

  Acıbadem Üniversitesi Dış İlişkiler ve Erasmus Ofisi, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik programlarının yürütülmesi ile diğer gelişmiş ülkelerle öğretim üyesi ve öğrenci değişimlerinin yapılabilmesi amacıyla çalışır.

  DETAYLI BİLGİ

OLANAKLAR

 • ULUSLARARASI OLANAKLAR

  ULUSLARARASI OLANAKLAR

  Acıbadem Üniversitesi öğrencilerinin Erasmus Programı kapsamında bir ya da iki dönem yurtdışında eğitim ve öğretimine devam edebilme imkânı vardır. Bölümler arası yapılan anlaşmalar kapsamında öğrenciler gerekli şartları yerine getirmeleri halinde Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde öğrencilik deneyimi yaşama fırsatı elde ederler. DETAYLI BİLGİ

 • SOSYAL OLANAKLAR

  SOSYAL OLANAKLAR

  Acıbadem Üniversitesi nitelikli ve çağdaş eğitimin yanı sıra öğrencilerin sosyal ve kültürel bakımdan da donanımlı yetiştirilmesine önem verir. DETAYLI BİLGİ

 • BURS OLANAKLARI

  BURS OLANAKLARI

  Acıbadem Üniversitesi’nde birçok burs imkanı vardır. Öğrenciler, %100, %50 ve %25 ÖSYS Giriş Bursları’nın yanı sıra harçlık, yemek, konaklama bursu sağlayan birçok burs olanağına sahiptir. DETAYLI BİLGİ

 • KARİYER OLANAKLARI

  KARİYER OLANAKLARI

  Acıbadem Üniversitesi öğrencileri, üniversite yaşamında profesyonel hayat ile tanışır. Mesleki eğitimlerini destekleyici stajların yanı sıra yarı zamanlı çalışma imkanına da sahiptir. DETAYLI BİLGİ


CASE | Center of Advanced Simulation and Education

CASE; Klinik Simülasyon Eğitim Merkezi ve İleri Düzey Endoskopik / Robotik Cerrahi Eğitim Merkezi olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Bu haliyle CASE, alanında dünyadaki en kapsamlı eğitim merkezlerinden biridir.

Simüle hastaları, elektronik öğrenme ve beceri laboratuvarlarıyla, çok özel bir eğitim modelinin uygulandığı CASE, dünyadaki benzerleri içinde ilk üç merkez arasında yer alıyor. Bununla birlikte, İleri Düzey Endoskopik / Robotik Cerrahi Eğitim Merkezi'ni de kapsayan Türkiye'deki tek merkez olma özelliği taşıyor. CASE, medikal simülasyon eğitim modaliteleri ve teknolojik altyapısıyla fark yaratıyor.

CASE'deki mezuniyet öncesi eğitim programlarında hedeflenen temel unsur, öğrencilere hem temel klinik becerilerini hem de yönetim becerilerini kazandırmak. Mezuniyet sonrası verilen eğitim programlarıysa, branşlara yönelik ileri düzey kurslardan oluşuyor. Bu kurslarla amaçlanan; katılımcıların teknik becerilerinin yanı sıra takım çalışması ve iletişim becerilerini en üst seviyeye taşımak.

CASE'de kullanılan özel bir yazılım sayesinde, tüm eğitimler – elektronik öğrenmeden simülasyon sonrası değerlendirme aşamasına kadar – kişisel bazda takip ediliyor. Yazılım sayesinde; merkezde bulunan 80 adet kameradan, simülatörden ve tıbbi cihazdan toplanan veriler, eğitmenlere ulaşıyor ve böylece katılımcıların eğitim sırasındaki performansları hakkında çok önemli bilgiler elde edilebiliyor.


Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü

Kayışdağı Cad. No:32 Ataşehir/İSTANBUL

0216 500 44 44