Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi sektörel eğitim ve seminerlerine devam ediyor

Son Güncelleme: 28.04.17

“Fikirden Şirketleşmeye-Her Adımda Hukuk” adlı seminer Tercan&Ildır Avukatlık ortağı Av. Ece Ildır’ın katılımıyla 7 Nisan 2017 Cuma günü gerçekleşti. 

Seminerde fikri ve sınai haklar, mülkiyet hakları, marka, patent, endüstriyel tasarım ve şirket ve şirket türleri, tüzel kişi, borçlar, iflas ,kobi, melek yatırımcı başlıklarına değinildi.


“Türkiye’de Girişim Ekosistemi” adlı seminer NoviCor Kurucu Ortağı Özerk ŞENER’in katılımıyla 14 Nisan 2017 Cuma günü gerçekleşti.

Seminerde Türkiye’deki girişimcilik ve  inovasyon süreçlerinden bahsedildi.“Sosyal Girişimcilik ve Liderlik” adlı seminer Teknoloji Grup Kurucusu Mustafa Kuğu’nun katılımıyla 20 Nisan 2017 Perşembe günü gerçekleşti. 

Seminerde sosyal iletişim ağları ve teknolojinin girişimciler tarafından nasıl kullanılacağı konusunda bilgi verildi.Kovvan | Ortak İnovasyon Ajansı Kurucusu Emre Özbek ve Betakorp Kurucu Ortağı Baran Korkut katılımıyla 19 Nisan 2017 Çarşamba günü gerçekleşen eğitimde “İş Modeli Kanvası” konuşuldu.

Eğitimde iş modelinin nasıl olması gerektiğinden ve iş modeli planlamasından bahsedildi. Eğitim devamında proje ekipleri kanvaslarda uygulamalı olarak iş modellerini tasarladılar.
BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İstanbul