Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi 2020-2021 Dönemi Erasmus+ Öğrenci Hareketliliği Seçim Sonuçları

29.11.2019

ERASMUS+ ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ SEÇİM SONUÇLARI

ECZACILIK FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Çiğdem Kayra Ongun

Eczacılık

Asil

Çağan Dedeoğlu

Eczacılık

Asil

Alev Kılıç

Eczacılık

Yedek

Münire Nazlı Aktan

Eczacılık

Yedek

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Burcu Anar

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Asil

Neda Tatlıoğlu

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Yedek

Efe Acar

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Yedek

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Aleyna Biriz Acar

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Asil

Özge Köseoğlu

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Asil

Nergis Durukan

Hemşirelik

Asil

Sultan Simay Karateke

Hemşirelik

Asil

Aslı Dönmez

Hemşirelik

Asil

 

ERASMUS+ STAJ HAREKETLİLİĞİ SEÇİM SONUÇLARI

ECZACILIK FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Buse Ögel

Eczacılık

Asil

Yunus Emre Güven

Eczacılık

Yedek

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Ceyda Demirtaş

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Asil

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Amine Eda Yeşilyurt

Tıp Mühendisliği

Asil

Ayça Tan

Tıp Mühendisliği

Yedek

Nisa Selin Aydın

Tıp Mühendisliği

Yedek

Duygu Dörtyön

Tıp Mühendisliği

Yedek

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Tuana Naz Şimşeker

Beslenme ve Diyetetik

Asil

Dolunay Bahçekapılı

Beslenme ve Diyetetik

Asil

Nazlınur İrem Uygun

Beslenme ve Diyetetik

Yedek

Çağla Cilit

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Asil

TIP FAKÜLTESİ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Aslıhan Acarca

Tıp

Asil

Beyza Sepin

Tıp

Asil

Mohamed Dalla

Tıp

Asil

İrem Aşkın

Tıp

Asil

Ayşegül Yılmaz

Tıp

Asil

Serra Bayrakçeken

Tıp

Yedek

Ecem Çağla Hayırlıoğlu

Tıp

Yedek

İrem Ekin Sayın

Tıp

Yedek

Fevzi Duhan Berkan Kılıçkan

Tıp

Yedek

Ece Cengiz

Tıp

Yedek

Nil Koçanalı

Tıp

Yedek

Verda Acar

Tıp

Yedek

Deniz Uraz Erarslan

Tıp

Yedek

Muhammed İlkay Karaman

Tıp

Yedek

Buğra Yoldaş

Tıp

Yedek

Esra Kain

Tıp

Yedek

Önder Kurtoğlu

Tıp

Yedek

Alp İnanıcı

Tıp

Yedek

Beril Akçagül

Tıp

Yedek

Cemile Selen Güreli

Tıp

Yedek

Begüm Öğünç

Tıp

Yedek

Ayşe Melis Günal

Tıp

Yedek

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Elif Gülin Ertuğrul

Tıp Mühendisliği

Asil

Ali Murad Özmen

Tıp Mühendisliği

Yedek

Nurdeniz Nalbant

Moleküler ve Translasyonel Biyotıp

Asil

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Sevde Nur Can

Medikal Biyoteknoloji

Asil

Eray Şahin

Biyoistatistik ve Biyoinformatik

Asil

İrem Soyhan

Medikal Biyoteknoloji

Asil

Rüçhan Ekren

Biyoistatistik ve Biyoinformatik

Asil

Gözde Ervin Köle

Medikal Biyoteknoloji

Yedek

Asime Aleyna Ermiş

Beslenme ve Diyetetik

Yedek

Dilan Acar

Fizyoloji

Yedek

Merve Büşra Çatakçı

Fizyoloji

Yedek

Zehra Hazal Sezer

Medikal Biyoteknoloji

Yedek

Pınar Altıner

Biyoistatistik ve Biyoinformatik

Yedek

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Ad-Soyad

Bölüm

Sonuç

Yusuf Zeki Bilgin

Optisyenlik

Asil

Eda Tekin

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri

Asil

Memduh Ak

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

Asil

BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İstanbul