Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

Sağlık Yönetimi Kulübü Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı ağırladı

Sağlık Yönetimi Kulübü etkinliklerinin beşincisi " Sağlıkta Değişimi Yönetmek" başlıklı söyleşi Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın katılımıyla 9 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşti.

Sağlık Yönetimi Kulübü Üyesi Zeynep Ezgi Öztürk’ün hoş geldiniz konuşması sonrası başta Sağlık Yönetimi Bölüm öğrencileri ve akademisyenleri olmak üzere dğer fakülte ve bölümlerden de öğrencilerin katılımıyla son derece bilgilendirici bir söyleşi gerçekleştiren Aydınlar, katılımcılarla güncel ve önemli bilgiler paylaştı. 

Sağlıkta değişimi yönetmenin en önemli noktalarından birinin hatta en önemlisinin kişinin önce kendini eğitimin ışığında geliştirmesi gerektiğinden ve yaşam boyu öğrenme sürecine dahil olması gerektiğinden bahseden Aydınlar, sağlık sektöründe başarılı bir yönetici olmanın altın kurallarından birinin de dünyayı yakından takip etmek olduğunu, değişen teknolojik yaşama ayak uydurması gerektiğini belirtti.

Sağlık Yönetimi bölümü öğrencilerine, her zaman fırsatların olacağına hatta fırsatların bitmeyeceğine belirtirken hastanın mutluluğunun sağlık çalışanının mutluluğundan geçtiğini belirtti. Söyleşi öğrencilerin sorularıyla tamamlandı. Öğrencilerden gelen talep üzerine toplu hatıra fotoğrafı çekilerek etkinlik sona erdi. 

Sağlık Yönetimi Kulübü'nün Nisan ayındaki diğer etkinliklerine ulaşmak için tıklayın.


BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İstanbul