Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

Davet Metni

 I.PODOLOJİ KONGRESİ

(Uluslararası Katılımlı)

27-28 MAYIS 2017
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 
KEREM AYDINLAR KAMPÜSÜ


Değerli Katılımcılar;

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Podoloji Programı (ACU SHMYO Podoloji Programı) tarafından düzenlenen I. Podoloji Kongresi, bu alanda ulusal ve uluslararası katılımcıları aynı platformda buluşturmayı hedefleyen bir organizasyondur. Organizasyon kapsamında Türkiye’deki Podoloji ve ilgili disiplinlerin yer aldığı birçok üniversiteden öğrencilerin ve öğretim üyelerinin katılımı beklenmektedir. 

Kongre kapsamında amaçlanan;

  • Podoloji’yi Türkiye’ye tanıtmak, podoloji ile ilgili disiplinleri ve bilgi birikimini ortak bir platformda bir araya getirmek,
  • Yurtiçi ve yurtdışı üniversitelerdeki podoloji ve ilgili disiplinlerdeki araştırmacıları, öğrencileri ve ayak sağlığı alanında faaliyet gösteren kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirerek bilgi paylaşımını sağlamak ve farklı seviyelerde devam eden mevcut çalışmalar hakkında bilgi edinmektir.

Yukarıdaki hedefler doğrultusunda detaylı ve zengin bir kongre programı hazırlanmıştır. Podoloji alanının gelişmesine destek verecek bu önemli adımda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kongre Komitesi

Program içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İstanbul