Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

Sınavlar

Sınavlar Hakkında

Sınav tarihlerinin takibi öğrencinin sorumluluğundadır. Uzem sınav tarihleri yaklaştığında uzem giriş portalı anasayfasından, uzem web sitesi anasayfasından ve uzem ofisinden gerekli yazılı bildirimler yapılmaktadır.

UZEM tarafından değerlendirilen ortak ders Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Türk Dili ve Yabancı Dil(İngilizce), sınavlarında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar aşağıdaki gibidir.

1)Optik form yalnızca "KURŞUN KALEM" ile doldurulmalıdır.

2)Optik formda kitapçık türünü işaretlemeyi unutmayınız. Hatalı kodlamanız durumunda sınavınız değerlendirilemeyecektir.3) Adınız ve Soyadınızın tamamını açık olarak yazınız ve kodlayınız. Doğru bir şekilde kodladığınızı kontrol ediniz.

4) Her öğrenci elindeki kitapçıkta sorumlu olduğu derslerin sorularını çözecek, optik formda her dersin  alanını ayrı işaretleyecektir.Optik formda her ders için ayrı bir alan mevcuttur.  Örneğin Atatürk İlke İnkılapları ve Türk dilini aynı anda alan bir öğrenci Türk Dili sınavını Türk dili yazan alana, Atatürk İlke İnkılaplarını ise isminin yazdığı alana işaretleyecektir. Lütfen her sınavı doğru alana işaretlediğinizden emin olunuz. Aksi takdirde sınavınız geçersiz sayılacaktır.


5) Yoklama kağıdına  İmzanızı atmayı ve numaranızı kodlamayı unutmayınız. Yoklama kağıdında isminizin yanında aldığınız dersler belirtilecektir. Hangi derslerden sınava gireceğinizi mutlaka teyit ediniz.

6)  Sınavlarınızla ilgili soru ve sorunlarınız için  uzem@acibadem.edu.tr  adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sınav Sonuçlarına  İtiraz / Talep / Düzeltme için ekteki dilekçe ile uzem ofisine başvurunuz.. Dilekçe için tıklayınız. 

7) Lütfen sınav esnasında kitapçığın başında sınav kurallarıyla ilgili uyarı ve hatırlatmaları dikkatli bir şekilde okuyunuz.


BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İstanbul